CZ&SK těžaři sobě :)

… ahoj právě jsem dočetl vaše staré příspěvky, kde se mimo jiné zmiňujete o těžbě na flypool - já těžím na nanopool … je v tom nějaký podstatný rozdíl? Nebo podle čeho se rozhodovat, asi těch poolu je koukám víc? Dík a pěkný den :slight_smile:

rozdiel v tom je minimalny na niektorych pooloch ale vytazis o par drobnych viac popripade zaplatis o nieco malo drobnych menej na mining fees ktore ma kazdy pool trocha inak …vecsina to testuje na 24 hodin nahodi flypool na dalsich 24 hod nanopool potom na 24 hod dvarfpool a potom porovnas vysledky…podstatne je aby si nemal dlhu odozvu(ping) na servri ktory tazis … rozdiel pri jednej grafike bude skoro nepostrehnutelny medzi kvalitnymi poolmi …a ak by si to testoval narazis aj na predrazene pooly napr slash pool niektory ludia hovoria ze ide slusne ale ja som tam skusal 2x tazit a nikdy som nemal ani polovicu z toho co na flypool napr

1 Like

Takto mi to uz bezi nejaky ten cas, (foto tesne po restarte z mojej strany - len tak cvicne :slight_smile:

Nejake napady? msi gaming 1070

  • ako dosiahnem to, aby mi ewbf vypisoval efektivitu Sol/W ? - ako m42orion

Ahoj … po radách v tomto foru, už nevím zda koso nebo orion mám nastavený spouštěcí soubor mineru takto … miner --server zec-eu1.nanopool.org --user xxx/xxx@xxx.cz --cuda_devices 0 1 2 3 --pec --pass z --port 6666

  • bude to vypadat jako u oriona na foto … výše zmíněným pánům děkuji za rady :slight_smile:
  • pokud tam mám nějakou hovadinu, nebo by jste to vylepšili jinak … klíďo dejte vědět … apropo … dnes po týdnu po objednání přišlo 6x msi 1070ti gaming 8g … po týdnu, předpoklad byl min měsíc tak držte palec jdu stavět první rig :slight_smile:

Diik, to --pec to zapina :slight_smile:

Na 1070 je to pěkný výsledek !

Mám na otestování pár kousků této hračky, tak večer napíšu výsledky :slight_smile:

20180124_094714_resized

nastavení závisí na použitém algoritmu programu pro výpočet - u Equihash - Zcash atd … není rychlost pamětí tak kritická, jako u např. Ethash atp.

Například u 1060 se mně pro zcash a dosažení nejlepšího poměru sols na watt vyplatilo podtaktovaní pamětí, tím došlo k snížení spotřeby paměťového systému a zbylo více energie pro jádro - při pevně nastaveném limitu TDP. Nicméně, jak to tu píšeme stále - každá karta je trochu jiná a chce to vždy vyzkoušet …

kde si ich zohnal prosim ta a za kolko? ak to nieje tajomstvo… chyba mi jedna do rigu…dik

Fuuu, pekne ale drahe hracky… Ked to porovnam s mojimi MSI gaming 1070 za 400eur/ks tak to je dost hodne cez… Vyplati sa to este ? … ta 1080ti …

nemate nekdo zkusenost s tim, ze umira jen jedno GPU ? ale neni to kartou ani riserem (zkousel jsem to prohazovat) ale nahodne to umre nekdy po tydnu nekdy po 1 dni, skoro bych rekl, ze to je proste pozici na te desce GPU2 ktere to nejak nedava. Diky tomu to ani nemuzu poradne pretaktovat

Jakým způsobem to umře, nějaký error code z mineru ??

jo zkusim se podivat na tu chybu, kadopadne tam skoci hashrate 0 jako by ta karta umrela

Taky mi to teď poslední dobou dělá. A taky to je gpu2.

Ahoj tajemství to není, firma Losan a jedna lehce přes 13000,-

ted to loguju, tak uvidime co je tam za error. A co mas za desku Fabca?

slibil jsem vysledky 1080ti a vypadá to dobře
TDP default - 250W
1080ti250wsm

TDP 200W

1080ti200wsm

a TDP 150W pod úrovní klasické 1080 a 1070

1 Like

Fuuuu. kraaasne !! Za kolko sa daju zohnat tie 1080ti ?

800+ sol?? Doteraz som videl max 750 sol u dobre pretaktovanej 1080ti. Jak to mas pretaktovane? Bezna 1080ti dava cca 710-720 sol pri 250w.

Kolem 21000,- bez DPH. Nicméně to bylo minulý týden - kolik je to dnes, nevím. Jednalo se o jednorázovou dodávku vícero kusů.