CZ&SK těžaři sobě :)

nj to bychom museli dat dohromady nejakej rozumnej hashrate

a je to spis takova sranda mimo, na hlavni tezebni pomer :smiley: bych to neodporucoval :smiley:

přesně tak, mám nahrabáno od vánoc asi 100 mincí … ale od té doby to spadlo z 9 dolarů na 2.8 … takže zatím jen takové - co kdyby … jinak poolů na sumo je hodně i u nás …

http://sumopools.com/

co se dá dělat, těžařů je čím dál víc než investorů

sak tak som myslel, ze volaco malo tam dat… kolko by stacilo na taky mini pool, ze by sa aj volaco vytazilo???

Poradil by si mi jednoduch rig za cca500€

hele za 500 ecek toho moc nekoupis … tomu se ani neda rikat rig. Při dnešních cenách karet za to seženeš tak možná jednu 1060 :frowning:

potřebuješ minimalně zdroj, desku, paměť, procesor a nějakou kartu

zdroj 750 tak 2000.- min , celeron 900,- 4GB DDR4 1000,- deska kolem 2000,- a možná jednu 1060 -3gb kolem 7000,- … tak si to sečti

PS: výdělek takového stroje bude kolem 24Kč za den tj. 720,- za měsíc

presne tak, nebo proste narvat co nejlepsi kartu za ty penize :slight_smile: coz je stejne max 1060 co tveho PC a topit s tim ve skrini.

ASUS GeForce 750 Ti aky zarobok by bol s 2 takimi kartami???

Dňa 12.2.2018 23:42 používateľ “m42orion” zcash@discoursemail.com napísal:

na ZCASH kolem 0.6 dolarů … na ZCL $0.7 za den provozu - počítáno na obě karty :slight_smile: takže bych se na to asi vykašlal

PS: Osobně bych si při současných cenách karet investici do rigu hodně rozmýšlel

to bych si dovolil souhlasit, ja jsem koupil posledni 1060tky na alze asi pred mesicem po 8tis. a uz ted z toho nemam dobrej pocit :slight_smile: sice jsem uz nakupoval ze zisku a platil primo cyrptomenou, ale ted uz bych to neudelal :smiley:

Já kupoval po vánocích 3gb za 6k a 6gb za 7,2k a už i to je teď tak na hraně. Návratnost cca 8-9 měsíců i s MB zdrojem apod.

ja som bral este na ether za cca 290 pred 2 tyzdnami rx580 8g, cakam teraz este na 1070ti co mam objednane dlhsie… uvidime

Este mi řekněte odkud berete risers? Bo ty co mám tak možná hodit do koše… Mi to hází chyby…

bral jsem je vetsinou pres compuny.cz, ale nevim, jak jsou na tom ted se skladovou zasobou. Jinac taky par kusu primo od cinana…

ja mam vsetko z ciny a zatial vsetko bez problemov. a cena o 50% nizsia ako ine shopy a aj tak je to z ciny

Aka je podľa vas najlebšia grafika pre mining???

zalezi od meny na zcash 1070ti podla mna pomer cena/vykon/w

to se nedá úplně jednoznačně napsat. Záleží co myslíš tím nejlepším…a na jaký algo/měnu. Z pohledu univerzálností a rozumného poměru, výkon cena určitě 1070ti, nebo i 1070… Pokud myslíš nejrychlejší bez ohledu na pořizovací cenu a provozní náklady tak 1080ti na Equihash - tedy ZCASH (nebo TITAN V), na ETH Vega RX, ale i 1080ti je dobrá (TITAN V ještě lepší) a na Monero - cryptonight RX Vega.

jináč - 1070ti - cca 500sols , 1080ti 750-800 sols, Titan V kolem 1000 sols, RX vega 64 cca 450 sols, 1070 kolem 460 sols, 1060 od 270 do 300 sols …

risre objednavam priamo z ciny(aliexpres) cca 3 tyzdne dodacia doba … ked budes vyberat ber riser karty ktorym nechybaju suciastky (inak povedane maju celu dosku osadenu z kompletnou regulaciou napajania a ochranou proti skratu)

uz jsem to tu myslim jednou psat… risery sjem bral z USA - kdyz to tu jeste moc nefrcelo, byl jeste za 5$ ted uz asi za 12$, pakj sem na zkousku objednal z ciny abych je porovnal a byly uplne stejny. nakonec jsem je dal do vetrsiny rigu pul na pul USA/CHINA abych videl co se bude dit. Vse se chova stejne a stabilne. Max u jednoho z ciny byl asi nalomenej USB kabel - spis nahoda a taky se mi zda, ze z tech cinskejch rychleji upadla ta krytka na na ochranu spoku ze spoda - proste jen na hovno lepidlo. Pak tu mam 50ks power buttonu kdyby nekdo chtel :smiley: klidne poslu zdarma po ks :slight_smile: