CZ&SK těžaři sobě :)

Odkud ses? Já Brno, klidně si jedno tlačítko vezmu. Možná dvě, jednu do budoucna. Mám místo ještě na jedno gpu pak nový rig.

praha, musel bys dat nejakou adresu a ja to necham poslat

PM jsem ti posla s adresou…

poslal jsem to ted, obycejne. tak to snad nejakej post(ev)ak neukradne :smiley:

Zkoušely jste někdo tohle https://www.ebay.com/itm/PCI-E-Express-1X-to-4-PCI-E-16X-Slots-Extender-Riser-Card-External-Adapter-Board/173095735891?hash=item284d4f5253:g:UJsAAOSwW9RaWewZ
?

skusal som … co presne Ta zaujima ?

Jen jestli to funguje, jestli to nějak nepadá nebo nehádá se, nesnižuje výkon?

mal som to pichnute v doske H110PRO BTC a chcel som mat viac ako 13 kariet a to mi neslo … OS bol ethOS myslim,ze to je limit dosky,ktora proste viac ako 13 kariet neobsluzi a je jedno ci ich obsadis napriamo alebo cez taketo “rozbocovace”… hasrate som mal ako keby to bolo priamo pichnute cez riser a co sa tyka stability tu som extra neskusal,kedze ucel na ktory som to chcel to nesplnilo … az budem mat cas skusim pichnut do inej dosky a zistit ci bude schopna obsluzit viac kariet ako ma fyzickych portov … dam vediet …

Já právě našel ještě nějakou starší desku GA-H61M-DS2 a má jen tři sloty. Je mi ji líto vyhodit je komplet s ram i cpu. Ale nevím jestli se mi ji stímto podaří rozšířit aspoň na šest karet.

presne toto chcel otestovat :)myslim,ze zalezi od toho kolko IRQ ma doska k dispozicii … ozvem sa ked to budem mat odskusane

Ok díky :slight_smile: zatím pojede aspoň na ty tři karty :smiley:

ja mam tu prvu kartu 1 to 4 mam na nej momentalne napojene 3 GPU a fici v pohode mam ju pichnutu v starej amd FM2 doske ktora ma origos len 4 PCIe sloty (z toho jeden odpaleny) tiez mi to bolo luto vyhodit ale ako pise keke zalezi to od dosky ako je navrhnuta (Bios , radic,flash pamet) niekotre ti zozeru 5 kariet niektore 7 treba skusit niektore viac…

ale pokial mas 4G decoding na maticnej vies tam pichnut aj 8-portovy spliter tam sa adresy na grafiky prideluju troska inak

Gridseed Scrypt miner aky by bol z toho profit???

kolko by si ich chcel kupit ?

Možno 2-3

Dňa 21.2.2018 19:05 používateľ “koso16” zcash@discoursemail.com napísal:

podla toho clanku to da okolo 5 Mh/s na scrypte pri odbere okolo 130-140W tak to nieje nic moc

https://whattomine.com/asic?utf8=✓&factor[sha256_hr]=14000.0&factor[sha256_p]=1370.0&scryptf=true&factor[scrypt_hash_rate]=5.2&factor[scrypt_power]=140.0&factor[x11_hr]=15000.0&factor[x11_p]=1200.0&factor[qk_hr]=450.0&factor[qk_p]=75.0&factor[qb_hr]=450.0&factor[qb_p]=84.0&factor[cost]=0.13&sort=Profitability24&volume=0&revenue=24h&factor[exchanges][]=&factor[exchanges][]=abucoins&factor[exchanges][]=bitfinex&factor[exchanges][]=bittrex&factor[exchanges][]=binance&factor[exchanges][]=cryptopia&factor[exchanges][]=hitbtc&factor[exchanges][]=poloniex&factor[exchanges][]=yobit&dataset=&commit=Calculate

tak jak Vam to seje ?? hodlam zase potrapit Monero nebo Sumokoin o vikednu. a ted si trosku hraju s Masternodama… nema nekdo nejake zkusenosti ?

Ja ted jedu stale na Vegach SUMO, ale neprodávám - dělám kolem 6 mincí za den. Hlavní stroje jsem na chvilku přepnul na ZEN, pojedu dokud nevytěžím 100ks a pak se zase vrátím na ZEC. Zenů těď těžím v průměru 1,7-2 za den.

Kde tezis ten zen? A este do jaké walletky?

suprnova - a jedu na klasicky lokalni swing wallet