CZ&SK těžaři sobě :)

Já to právě zkoušel na miningpoolhubu a moc se mi to tam nelíbilo. Hlavně ještě nevím jak dostat zen či zcl na něco normálního třeba zcash či btc.

ja tech SUMiku uz mam taky 100 a to mi na drzeni bude asi stacit

bohemianpool

1 Like

na com si to tazil? na nvidiach? s jakym minerom?

ja mam xmrig na SUMO. Jinak ve ctvrtek jsem rozchodil ten 1. masternode a uz i prisla 1. platba, jeste to stouplo o 100% :slight_smile:

niejak ticho tu je…!!! 16 dni…

uz si nemame co rict :smiley:

vsetci si potichučku tažia :joy::joy::joy:
o tych novych gpu-ckach od nvidie mate niejake info?

jo, kdo na ne nebude mit tak je v prdeli :smiley:

Čeho master node? Začal jsem se o to trochu zajímat…
Jo a zkoušel jsem install sumo wallet z oficiálních stránek. Spustil vytvořil novou wallet a zavřel, chtěl jsem těžit později. No a už jsem znovu tu peněženku neotevrel… :smiley:

to je divny, ted jsem zkousel Sumo penezenku pustit a jede bez problemu … jen k ni nesmis zapomenout heslo :slight_smile:

jestli budou tak dobrý, co se o nich šíří, tak se k nám stejně do distribuce nedostanou :slight_smile:
nicméně, taky jsem kdysi slyšel o Vegách, že udělají 100Mh na ETH a výsledek byl trochu jiný - neříkám že špatný. Nakonec Vega na cryptonight mně jede 1700H při 130W a to je fakt luxus … škoda, že Baikal už prodává na cryptonight 20kH ASIC se spotřebou 60W :slight_smile: … za chvilku to všechno půjde do prčič a drobní mineři si ani neškrtnou a celá idea decentralizovaného systému veme za své.

No mě nenaběhne ani do GUI. V procesech ji vidím a ani když jej ukončím tak nic… Ale to je jedno Tězim furt zcash. :smiley: a z asicama, nechce se mi do toho už vrazet prachy… :smiley:

momentalne delam ZenCash na testnetu, abych to vyzkousel

1 Like

Vím, že je to trochu offtopic, ale co říkáte na nový Baikal N - 20000h/s při 60W na cryptonote/cryptonight algo …

to je fakt brutalita, jsem zvedavej jak tohle zamicha kartama

no, vetsina cryptonight měn se dušují, že co nejdříve upravý forkem algo, aby tyto mašinky přestaly být funkční … tak jsem zvědavej, monero forkuje už 28.3., tak uvidíme o kolik klesne hash rate… ani bych se nedivil, kdyby už bylo něco v záloze i na equihash, i když je to o dost těžší… ale určitě už nějaké FPGAčko existuje…

prave ze by nebylo spatny to koupit :slight_smile: ale tahle nejistota, ze to vubec bude fungovat je na nic. v opacnem pripade co se stane kdyz na tom pojedou vsichni ze :smiley: s equihashem nestras :slight_smile: i kdyz mam taky jedno fpga a byl bych rad kdyby to aspon neco umelo, ale to by na to nekdo musel napsat ten miner

co dodat :smiley: tento mesic platim naklady ze svyho, prodavat za takovou cenu nehodlam :confused:

ja taky ne …:slight_smile: snad se ještě dočkáme …

Mam technicku otazku, idem instalovat Win10 Home s 7 GPU (1080i), mam ich pred instalaciou windowsu odpojit a nechat iba jednu kartu, alebo mozem instalovat so vsetkymi kartami? Diky.