CZ&SK těžaři sobě :)

Hello alll, tak jak to u vas vypada ? co komu shorelo? :slight_smile: co kdo prodal pod cenou ? :smiley:)

nikdo se nehlasi … asi to uz vsichni prodali :slight_smile: jedu sumo, ted to pekne naskakuje a docela se mne podarilo vyladit RX550… za 3k suprova karta. Nic jsem neprodaval, az ted o vikendu se chystam na mensi odprodej, abych pokryl provozni naklady…

presne tak, ja mam podobnej plan. jen ted zkousim XMRig proxy, tak jedu moneru zatim (taky trosku doufam, ze se vyhoupne) ale to SUMo bych taky rad videl nekde na par dolarech :stuck_out_tongue:

Já zatím nic neprodávám. Jel jsem monero jak to padalo. Do té doby Btg. Teď jedu opět zcash. Snad padnou trochu i karty ať můžu udělat další rig… :smiley:

tak ja som tiez este nepredal vsetko ale tazbu mam presunutu na BTG uz cca 3-ti mesiac

tak na vsech strojich na ZCASH jedu po forku SUMO (i kdyz ty nvidie se na to az tolik nehodi) a na vsech strojich ciste na cryptonight jedu asi 50kHs IPBC coin

a ten algoritmus a IPBC to je ten lite ? na tom to nemam zmereny covece kolik by mi to davalo

jde tim pres xmrig ? nevis

myslim ze zatim ne… ale nezkousel jsem to, jedu pres jejich miner, coz je upravenej xmr-stak
a jeste to podporuje srbminer…

jj je to lite verze s 1MB scratch padem

PS: Tak jsem koukal, ze XmrigCC už podporuje IPBC taky

kouknu a nejakej pool na IPBC doporucujes?

SUMO nam letiiiiiii :open_mouth:

support.ipbc.io - je to hlavní pool.

jj pekne se na to dívá - když má člověk předtěžíno.

vydali light wallet a hlavně oznámili, že k ním do core teamu přišel fireice_uk, kdo těží přes xmrstak, tak ví :slight_smile:

vcera jsme si trochu na firme hráli s mini rigem :slight_smile: 12kH/s za cca 32k v GPU

1 Like

:smiley: to vypada dobre, co to je za karticky ?

jj mam porad schovano par stovek :smiley:

RX550 :slight_smile: 420-440H/s na SUMO 500H na C7 a 1000H/s na lite a IPBC V3 a dokonce i 14,5MHs na ETH, ale to se nevyplatí. Spotřeba max 35W

very nice beatifull :smiley: predpokladam, ze v praci bez nakladu za elektrinu :smiley:

kolik si myslis, ze to SUMO muze ralne dat ?

Akym minerom tazite SUMO? A kolko vytazi jedna 1080ti? Dik.

tak 800H/s … což se na SUMO moc nevyplatí… 2x RX550 ti udělá 840 při pořizovací ceně cca 6500,- spotřebě 2x35W …

jináč při dnešní situaci ti 1080ti natěží SUMA za 60 dolarů měsíčně

Na sumo můžeš použít xmr-stak, castxmr, srbminer … možná i něco jiného. Já na Vegách jedu XMR-STAKem, nebo CastXMR