CZ&SK těžaři sobě :)

dnes oznámili další burzu … věřím, že by se k 5-7 dolarům mohlo podívat do půlky června … :slight_smile:

jj v práci na stole, ale je to našeho majitele, takže nákaldy jdou za ním :slight_smile:

na SUMO i xmrig… jo kazdej RIG na cIzi elekrIne se hodi :slight_smile:

7 DOLARU. BERU :slight_smile:

Je potřeba být ostražitý před uvolněním té jejich dotace 600k mincí z bloku, který padne někdy v červenci. Otázkou je, jak se zachovají, jestli se budou před tím snažit nějak vyšroubovat cenu a pak to bouchnou na burzu…těžko říct

jo vim, to jsi rikal… tak ja jsem uz spokojonej ted s 3$ jak se to vuhouplo, ale jeste pockam

ja jsem taky spokojenej … pri 5 dolarech prodam prvni varku a pak se uvidi :slight_smile:

tady je ještě video toho našeho pidi rigu v provozu:
12kHs RX550

pekne, ale nejak mi nesedi matematika :slight_smile: …pises ze RX550 dava 440 H/s a cely rig s 12 kartami ma vykon 12000 H/s … ako to?

sumo vs cryptonight-lite

12000 je to na IPBC v3 algo, což je modnutá light verze CN … sumo je naopak heavy CN, zde je to kolem 430-440 na kartu
tady je ten samy rig na SUMOkoinu

mimochodem mně SUMO začíná, na rozdíl od ZCASHe, dělat velkou radost

aha, dik …cize na tom 12 kHs rigu tazis IPBC coin? Nejak sa v tom stracam :smile:

Já jsem to asi blbě napsal. Primárně je to stroj na IPBC, ale zkoušeli jsme, co to dá i na SUMO a to není vůbec špatný … Hlavně ta spotřeba je úžasná - na SUMO cca 400W ze zdi na IPBC asi 440W

Výkon asi jako 3,5 Vegy64 - náklady na pořízení poloviční

jo vypada to pekne, kdyz mas prostor a muzes to udelat na velkou kontstrukci hezky od sebe je to parada

no taky bych stavel klidne, ale nemam misto uz kam :smiley:

Diky, chapem…som to nepochopil na prvykrat :slight_smile:

…asi si ma inspiroval a dalsi moj rig bude ekonomicko-ekologicky :smile: Este prosim otazocka, tie karty mas s 2GB nebo 4GB ram?

4GB … ale musí se modnout bios, jinak se na uvedeny hodnoty vubec nedostanes … tim, padem pocitej, ze prijdes o zaruku.
Radeji to pisu …

ok, stym pocitam, mod biosu spociva len v pretaktovani RAM + GPU?

no tak už je to tady … https://shop.bitmain.com/product/detail?pid=00020180503154806494uGcSyiu806FD