CZ&SK těžaři sobě :)

Je tu nekdo z CZ nebo SK ? kdo tezi ? zajima se ? na vymenu zkusenosti, pomoc atd ?

Napiste

1 Like

Dnes probiha instalace RIG4 a test kart ASUS ROG STRIX 1070 GAMING OC 8G

hashrate dodam

Ale ano, někdo by se tu i našel :slight_smile:

tak já mám takovou mini instalaci - 2x 1.4 KH/s + 1x 540H/s (celkem kolem 3.3K)

1 Like

a co tam mas za karty ? ja ted stavim 4. rig s tem 1070 OC jinak hash je 480 - nevim jestli se z toho vytahne vic, tunil jsem to jen chvili.

celkem soucasne 7K + 3K ten novy

Tak to je pěkný. Já mám jeden rig 5x GTX1060-3GB TDP na 65-70W, Druhý 4xGTX1060-3 + 1x AORUS1080 TDP na 140W - dělá kolem 540-550Hs a poslední mini rig 2x GTX1060-3GB se stejným nastavením cca 2x70W - 530-540Hs. Jedu spíš na poměr sols/watt a teplotu karet, než na maximální výkon.

1070 jsou asi nejlepší, ale pořizovací cena dost vysoká…

7k, tak to uděláš cca 0.12 za den …, to je pěkný

skoro 0.2… ale ted jsem jeden rig prepnul na ethereum.

ty 1070 jsou drahy jak prase ale jeste do toho ty penize posledni vrazim

Snad se to alespoň vrátí :slight_smile: Já dělám kolem 0.05-0.06, podle toho, jaká je net difficulty … poslední dobou to hodně narůstá. Naštěstí mám tarif na topení, takže se to ještě docela vyplatí.
Co používáš za ostatní HW ? MB, Zdroje a tak ?

no diff kolem 6 je uz brutal, pamatuji si kdy jsem udelal 0.1 denne skoro s 1KH

starej rig mam z jednoho desktopu DELL
pak mam:
ASUS Z170 PRO GAMING
a nove:
MSI Z170A GAMING M7

EVGA 600BQ zdroj
pouzivam 2 zdroje, jeden mam na system a kartu popr. 2 a pak zbytek

tak nakonec zmena, posedni RIG bude z 1080 MSI kdyz uz, tak uz

1 Like

1080 mám teda jen jednu, ale podařilo se mne jí nastavit na cca 560H při cca 145W. Prý se z ní dá dostat i 600 při plném TDP. Já ji mám od Gigabyte model Aurus - má perfektní chladič :slight_smile:
Cena je podobná těm 1070, ale prý se nehodí pro ETH kvůli jinému timingu pamětí

no prave, ze na tech nvidiich jedu jen Zcash

1080 Gygabyte windforce mam taky na 550H

tady od te si slibujuju vic, MSI GeForce GTX 1080 Founders Edition

zdar hosi :smiley:
mam taky problemik kupil som gygabite windforce oc a stale mi crashuje driver ewbf hadze code 30 ked ju mam na cez rizer …jedine ze miner nastartujem na 50% powerlimit a ked sa rozbehne dokazem ho posunut az na 80-81% potom zas zrusi driver
pri 80% viem este taktnut jadro aj pamete na 1960 /4200 priamo cez dosku s tym problem nemam tam vsetko funguje ako ma neviete niekto poradit co s tym ? dik
BTW zdrojj 700W skusal som 5 roznyhc drivrov vzdy clean install cez ddu robil som aj os reinstall a stale nic …

Ahoj,

uvedenou kartu mam taky v jednom z rigu a pracuje bez problemu. Pripojena je pres riser ver 006c. Jaky system pouzivas ? Zkousel jsi default hodnoty ? code 30 dle dostupnych informaci vypada na problem s TDR. Pokud nastane popisovana chyba, dojde k resetu grafickeho ovladace ?

L.

Jestě jsem si přečetl tvůj anglický příspěvek, viděl bych to na vadný riser. Jaký typ používáš ? můžeš poslat na něj odkaz. Je osazen oběma proudovými regulátory ? Nebo se jedná o pasivní verzi

1 Like

uz som nato prisiel bolo to USB cablom od risera nahodil som hrubsi a o 10 cm kratsi a uz v pohode miner startuje aj pri 116 % power limite … celu noc som bezal na 85 power limit +200 core(2012) a +600 mem (4404) max tep 62 stup. 290-300 sol …a co sa tyka spravania default setings robily tiez crashe pokial nebola grafika downclocknuta ako som spominal vyssie tak sa miner nespustil okamzite restartoval driver a hodil code 30 . zaujimave je ze R9 280x na tom istom kabli nemala problem bezat niekolko mesiacov. taktnuta na 1130/1700
BTW pouzivam este pcie splitter PCIe 1x to 4x PCIe 1x.
komplet Rig je este len v plane zatial mam len R9280x a 1060 (7950 odisla pred tyzdnom ) R9280x pojde na predaj na bazos namiesto nej dalsia 1060.

ale tu windforce mas 1080 ne ? ja jsem ani nestihl napsat, ze to bude urcite riserem, ale zase divny ze bys ho nezkousel menit. nicmene ten kablem konkretne by me teda nenapadl :smiley:

Já jsem dle udávaných hodnot pochopil, že je to 1060 - akorat nevim, zda 3 nebo 6Gb verze.

1 Like

je to 1060 3GB bola v akcii za 200 tak som ju zobral :smiley: …tak ten kabel ma napadol cistou nahodou ked som si spomenul na jeden thread na ktory som narazil pred cca 3-4 mesiacmi ked som hladal info o tych PCIe splitroch tam chalaniskovi nechcelo najst kartu vobec tiez nakoniec zistil ze ma vadny kabel tak som to skusil :smiley: predsa len hrajkal som sa s tym uz 2 dni as HW mam bohate skusenosti len tazbou ich moc nieje :smiley:

1 Like

tak hlavne, ze jsi na to prisel… ja je tez pouzivam, ale spis jedu na spotrebu, nez na max vykon. Takze je mam nastaveny na cca 260h/s pri 65-70W

1 Like

to som tiez skusal ale kedze zatial mam len 2 karty a som v podnajme tak zatial neriesim :smiley: ked ich budem mat aspon 4 tka to riesit budem ale to asi az v buducom roku to vidim realne mozno sa mi nejake graficke karty najetia pod stromek :smiley: na rig mi totizto chyba len zdroj a graficke karty, stare mobo/cpu/ram/hdd mam doma :smiley:

Chapu, ja mam sice tarif na el. vytápění, ale mám karet už deset + jednu 1080, tak už si to něco vezme. Nejlepsi pomer ma 1070, ale ty ceny jsou dost vysponovane.