CZ&SK těžaři sobě :)

co ti ja viem za tu cenu 1070 kupis 2x 1060 sice spotreba okolo 200W ale zas 600 sol
kolko ti da 1070 ? typujem okolo 460 sol pri 130W ci tak nejak ? ak ides na spotrebu tak je to nieco ine

1 Like

1070 nemám, mám jen 1080 a ta mně dává cca 540-550 při 145W-150W

1 Like

no me se ten hashrate zdal malek. na ty 1080 mam 550. myslim

1 Like

jinak 1070 mi seje na 489

1 Like

Jede tu nekdo solo mining ?

New Mining RIG 7x Asus STRIX 1070 OC 3.4KH

2 Likes

pěkný :slight_smile:

jako jestli ta difficulty neklesne uz tak se zabiju po tyhle investici :smiley: :smiley: :smiley:

zatím to moc nevypadá, jsem rád, že už mám něco natěžíno od června … teď dělám sotva 0.04 za den s 3k2h/s …

chtěl jsem taky ještě udělat jeden stroj s 6x1060 …, ale kašlu na to :slight_smile:

možná začít uvažovat nad náhradním plánem … nebo se třeba všichni vrhnou po 25.10. na novej btcg, který bude taky na EQhash algoritmu …

jako ja mam taky jeste docela dost… ale nemuzu tim platit ucty do nekonecna :slight_smile: spis jsem toho chtel co nejvic drzet…coz teda nevypada.

at uz kur*a zacnou tezit neco jinyho

myslel jsem, že to po tom propadu ceny zpět k 250 zase odpadne, ale je to čím dál horší … naštěstí nemusím prodávat, tak snad se to nějak zhodnotí alespoň k 500 za ZEC

ale tohle je už masakr …

no to je hnus… doufam,ze to je jen tim, ze ZEC zacli tezit Ethreaci a zase se k tomu vrati zpet + bictoin gold

ale s timhle svoje prachy dostanu zpatky asi v roce 2030 :smiley:

ty mas prostory kde tezit ? nekde doma atd? a pak me zajima ten tarif na topeni … ten si totiz myslim mam taky uz historicky ve starem byte, ale nevim uplne jak to funguje, myslim, ze to byla nejak specialni jen jedna zasuvka? ktera ani nemusela fungovat porad? a na fakture mam taky nizky a vysoky tarif, ale natoceno je neco malo na obou… tak vlastne nevim jak to overit

sazba D45 resp. asi D57 …musím se podívat na fakturu 20h nízkého tarifu a 4 hodiny vysokého, ale hlavně podstatně nižší cena za 1kW proti nejrozšířenější bytové sazbě D2

zdravim vas. mozte mi prosim vas vysvetlit co bude toho 25:10,? dik

Je to sice v necmcine, ale grafika se da pochopit i bez znalosti jazyka.
Ve zkratce - dojde k rozdeleni blockchainu na puvodni bitcoin a bitcoin gold, ktery by mel pouzivat stejny algoritmus, jako pouziva ZCASH. Bitcoin Gold by tedy mel byt opet tezitelny pomoci GPU a nikoliv ASIC, jako tomu je doposud u BTC.

a jeste jeden clanek …

ted zase cemu verit co?

dik za info, zas som mudrejsi… dajte volake nove spravy, kde tazite, jak sa dari a tak… pojde tazba lepsie po tom datume? resp cena z…
tazim na mojom pc, 1080ti, okolo 750sol/s, na nanopool… ci by som nemal zmenit pool…

ja to vzdycky zkousim menit a nakonec to vyjde skoro stejne. Na mensim poolu je treba mensi stalej prijem, ale muzes tam kdyz jde poolu stesticku naproti dostat i vic - coz vetsinou dorovnalo ztraty z “normalnich” dnu.

trosku se ta DIFF zlepsila tedm ja doufam ze tu pujde jeste lip, ETH jde nahoru a Goldak teda uvidime - samozrejme tam spoustu lidi zacne tezit